Uitslagen Abcoude - Amsterdam 13 oktober 2019

Het verenigingsklassement is dit jaar gewonnen door Skøll met 12 punten, gevolgd door RIC met 10 punten, en Nereus en Het Zeilend Scheehout met ieder 5 punten. 
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
uur min sec
1 Heren C4* Viking Jean François Raysz
Casco de Coca
Ruud van Ginkel
André van der Lelij
St: Conny van Hof
Boot: Vjofn
0 53 13
2 Heren C4* Die Leythe/
Rijnland
Peter van der Putten
Erik-Serge Blaauw
John Zelhorst
Ton van der Wouden
St: Machteld van der Wouden
Boot: Goliath (Poseidon)
0 54 31
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Mixed C4* RIC Ellen Maas
Geertje van Gulik
Johan Rozestraten
Marcel Vervloet
St: Floor van Gulik
Boot: Stroomversnelling
                            Baanrecord
0 52 20
2 Mixed C4* De Hoop Paula de Jonge
Joan van Esveld
Pim Dekker
Peter van Dalen
St: Mia Horstmanshof
Boot: Rembrandt
0 59 50
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Heren C4+ Nereus 1 Cas Hoogenboom
Frenk klein schiphorst
Stijn van den Bosch
Lars Kreiter
St: Eva Hijlkema
Boot: n.t.b.
0 50 29
2 Heren C4+ Skøll 1 Ewout Hardeman
Hugo van Duijnhoven
Rutger Overstegen
Job Huisman
St: Laura Koppen
Boot: Bøurbøn
0 52 21
3 Heren C4+ Skøll 2 Ruben van Dam
Marijn Bult
Gert Veldhuizen
Daniel Versluis
St: Eva Venmans
Boot: n.t.b.
0 53 9
4 Heren C4+ Skøll 3 Jules van Iterson
Sebastiaan Barneveld
Lucas Duifs
Erik Kaal
St: Valentine Gu
Boot: n.t.b.
0 55 26
5 Heren C4+ De Hoop Piet den Blijker
Piet van Eldonk
Piet Polman
Piet Klein
St: Piet Koen
Boot: Ondine
0 58 35
6 Heren C4+ De Hoop/
Nereus
Thijs van Haaps
Jeroen Walchenbach
Daan van der Linden
Friso van Alphen
St: Chaheed
Boot: De Fles
1 12 34
- Heren C4+ Nereus 2 Pieter Lubbe
Ole Nissen
Victor van Meer
Carl Russchen
St: Juan de Rooij
Boot: n.t.b.
D N S
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Dames C4* Skøll 1 Nika Vos
Ashley Rijst
Jonneke Boere
Sanne bruggink
St: Doddy Wolfs
Boot: n.t.b.
0 50 3
2 Dames C4* Skøll 2 Emma Ruitenbeek
Susan Visser
Carlijn Bouman
Puck Vree
St: Nathalie van Kesteren
Boot: n.t.b.
0 55 42
3 Dames C4* RIC Mirjam van Klink
Geke Uninge
Marit Wolffenbuttel
Carla Weber
St: Martin Stroober
Boot: Zegevier
0 56 33
4 Dames C4* De Amstel Florrie de Pater
Heleen vd Molen
Mieke Soelman
Christine Simonis
St: Joan Baggerman
Boot: Jan van Gent
0 59 22
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Dames C4+ Skøll 2 Kris de Maat
Fleur Bleeker
Noor Grimberg
Bobbie Fabels
St: Mariëtte Peutz
Boot: Wødka
0 58 20
2 Dames C4+ Skøll 1 Amber Hurry
Gabriella Bliek
Maud Feenstra
Iris Neijzen 
St: Martha Broere
Boot: Gin Tønic
0 58 39
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Mixed C2* RIC 2 Roel van der Steen
Maartje Wakker
St: Antoinette de Groot
Boot: Kapitein T.
                            Baanrecord
0 59 27
2 Mixed C2* RIC 3 Jeanne Stockmann
Bart van der Heijden
St: Joanne Donkers
Boot: Ait Vedan
0 59 32
3 Mixed C2* RIC 4 Paulien Zeinstra
Robert Douqué
St: Gisela Herbock
Boot: Piet Helle (W III)
1 2 22
4 Mixed C2* RIC 1 Frans Hettinga
Trudi Beelen
St: Chris Bowen
Boot: Macht Toont
1 9 22
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Heren C2+ Skøll Tim Kunis
Julius van Kampen
St: Abe Bosma
Boot: Beyla
1 1 58
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Dames C2* RIC Moniek van der Kaaden
Ho Jung Mulder
St. Noor Eppens
Boot: It Giet Oan
1 6 20
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 Heren C1x RIC 1 Pieter Locher Boot: Primo 1 3 58
2 Heren C1x RIC 2 Robin Witteveen Boot: Jacobje 1 6 0
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 H 2-pers.
rolbank-
wherry
Naarden Jos Pape
Dennis Vermeij
St: Sanne Vos
Boot: Jacques (Poseidon)
1 3 9
2 H 2-pers.
rolbank-
wherry
De Hoop 1 Russell Kerkhoven
Rob Wijsbek
St: Erna van der Doel
Boot:  Moppie (Poseidon)
1 8 53
3 H 2-pers.
rolbank-
wherry
De Hoop 2 Kristan Goeting
Volkert Balk
St: Petrick Pap
Boot: Balk
1 22 12
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
     
1 D 2-pers.
Vastebank-
wherry
Zeilend
Scheehout 1
Aleid Meulenhoff
Caroline Wolberink
St: Lisa
Boot: De Harp
1 21 34
2 D 2-pers.
Vastebank-
wherry
Jason/Zeilend
Scheehout 2
Andrea Swenne
Margot Bos
St: Cor Splinter
Boot: De Reiger
1 22 8
3 D 2-pers.
Vastebank-
wherry
Jason/Zeilend
Scheehout 1
Monique Kuunders
Annemarie Klein Robbenhaar
St: Sita Drost
Boot: n.t.b. (Willem III)
1 26 21
4 D 2-pers.
Vastebank-
wherry
Zeilend
Scheehout 2
Rosemary Botenga
Annemiek Erkelens
St: Anne Roos Heijboer
Boot: De Halve Maan
1 28 19